AMG Perfomance


Купе

MB AMG CLA 43

Mercedes-AMG не тільки розробляє високодинамічні автомобілі, спорткари і спортивні моделі: разом з автомобілем від Mercedes-AMG ми даємо вам також обіцянку - завжди бути на крок попереду, неповторним чином втілювати в життя технічно реалізоване. Щоб пояляться екстраординарні автомобілі для екстраординарних людей. Ласкаво просимо в світ Mercedes-AMG! Новий CLA доступний також в модифікації Mercedes-AMG CLA 45 4MATIC.

Відео матеріалMB AMG CLS 63

Купуючи новий AMG Coupés S 63 AMG і S 63 AMG 4MATIC, Ви опиняєтеся в вищій лізі, представленої найбільш потужними двигунами. Потужність 430 кВт і крутний момент 900 Н · м високооборотного AMG V8-агрегата - ці значення звучать як музика у вухах справжніх автомобільних ентузіастів. S 63 AMG: змішаний витрата палива: 10,1 л / 100 км, викиди CO2 (змішаний цикл): 237 г / км; S 63 AMG 4MATIC: змішаний витрата палива: 10,3 л / 100 км, викиди CO2 (змішаний цикл): 242 г / км.30 Однак є ще дещо, що звучить ще краще: при плавному натисканні на педаль газу до кінця ви почуєте, як народжується енергійний і пристрасний голос двигуна, чиє хвилююче гарчання викликає мурашки.


Відео матеріал

MB AMG GT

Эксклюзивное и волнующее предложение с ограниченным по времени выпуском К моменту своего выхода на рынок новый Mercedes-AMG GT S будет доступен в спецверсии «Edition 1». Эксклюзивные элементы оснащения превращают этот автомобиль в объект вожделения для каждого истинного поклонника автоспорта. Акцент здесь сделан на уникальной цельности в сочетании со спортивной динамикой в чистом виде.

Відео матеріал