AMG Perfomance


Позашляховики

MB AMG GLC

Тривала нічна поїздка, годину пік або незнайома дорога, GLC відчутно зніме навантаження з водія, особливо в стресовій ситуації. Концепція, яка робить кожну поїздку на автомобілі «Мерседес-Бенц» безпечної і неповторною, називається Mercedes-Benz Intelligent Drive. Час, який Ви проводите за кермом автомобіля, не повинно проходити даремно. Це час для відпочинку. Час для відновлення сил.

MB AMG GLE

Тривала нічна поїздка, годину пік або незнайома дорога, GLE відчутно зніме навантаження з водія, особливо в стресовій ситуації. Концепція, яка робить кожну поїздку на автомобілі «Мерседес-Бенц» безпечної і неповторною, називається Mercedes-Benz Intelligent Drive. Час, який Ви проводите за кермом автомобіля, не повинно проходити даремно. Це час для відпочинку. Час для відновлення сил.

MB AMG GLS

Тривала нічна поїздка, годину пік або незнайома дорога, GLS відчутно зніме навантаження з водія, особливо в стресовій ситуації. Концепція, яка робить кожну поїздку на автомобілі «Мерседес-Бенц» безпечної і неповторною, називається Mercedes-Benz Intelligent Drive. Час, який Ви проводите за кермом автомобіля, не повинно проходити даремно. Це час для відпочинку. Час для відновлення сил.